קופסה / ארגונית

קופסה חמודה עם חוצצים, היא יכולה לשמש בכל מקום בבית או כארגונית של מגירה. אפשר לבנות אותה באיזו פרופורציה שרוצים וכמה חוצצים שצריך.

בניתי את זאת במסגרת הקורס האינטרנטי שהכנתי לבניית רהיטים מקרטון. רציתי פרוייקט קטן לאימון לשיעור הראשון, למי שלא רגיל לחתוך קרטונים או לא רגיל לעבודה עם סכין חיתוך וסרגל, וגם להדגים באותה הזדמנות שימוש במפיות.

היא היתה אמורה להיות רק דוגמה, אבל בסופו של דבר השתמשתי בה לאורך כל צילומי הקורס – שמתי בה את כל כלי העבודה המידיים שצריך לקורס, והכל היה מסודר יפה ונוח.

כאן יש את כל הפרטים על הקורס איך בונים רהיט מקרטון >

כך היא נראית כשאין בה דברים. מהזוית הזאת קשה לראות, אבל גם התחתית של הקופסה מקושטת במפית.

קופסה ארגונית מקרטון עם חוצצים מקושטת במפיות

אלה לא הדברים שבסופו של דבר הגיעו להיות בקופסה. הצילום הזה הוא רק הדגמה איך אפשר להעזר בקופסה כזאת לשמור על ארגון וסדר למשל בשולחן/מדף שיש בכניסה לבית.

קופסה לארגון

חלקים של הקופסה, רגע לפני ההדבקה

החלקים של הקופסה לפני ההדבקה

כדי לחזק את החיבורים ולתת גימור יפה יותר לקופסה השתמשתי בנייר דבק חום. הקופסה תוכל להחזיק מעמד כך להרבה מאד זמן, והיא לא תתפרק עם יהיו בה דברים כבדים או אם היא תקבל משיכה פתאומית.

קופסה מקרטון בשימוש חוזר

קישוט הקופסה עם מפיות

קישוט הקופסה עם מפיות

הכנת החוצצים

הסרטונים המלאים של תהליך הכנת הקופסה והחוצצים נמצאים בשיעור הראשון של קורס קרטון.

רוצה ללמוד לבנות רהיטים מקרטון?

זה הרבה יותר פשוט ממה שנדמה. רהיט עמיד ושימושי שאפשר להכין בבית בלי צורך בשטח עבודה גדול או כלי עבודה כבדים. בקורס האינטרנטי לומדים איך לבנות רהיטים מקרטון שיכולים לשאת משקל, איך עושים גימור יפה לרהיט, איך מחברים רגליים, ועוד.
כל הפרטים על קורס קרטון ממש כאן »

שידה מקרטון - רהיט דמוי עץ מקרטון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

The maximum upload file size: 2 GB. You can upload: image. Drop file here